Sanfra Hakkında

Sanfra İlaç 2010 yılında; Daha sağlıklı bir toplum için daha fazla çalışacağız  ilkesi ile yola çıkarak;  İlaç, Tıbbi Cihaz, Dermokozmetik, Gıda Takviyeleri alanında orijin moleküller geliştirip üreterek, alanında  uzmanlaşmış  firma konumundadır. Uzun süredir yürüttüğümüz. Arge  çalışmalarını bağlı olduğumuz. Bakanlıkların denetimi ve ilgili üniversiteler ile iş ortaklığı yaparak. Yeni ve orijin moleküller geliştirmedeki aldığımız mesafe, sektör paydaşlarımız ve meslektaşlarımıza rol model olmaya, izlenmeye devam etmektedir.

Kısa bir süre sonra ; Pharmacoxx İlaç, Dünya İlaç, Botamix İlaç şirketlerininde firmamız bünyesine katılarak, Doğal Hayatın Teknolojik lideri olma hızımıza katkı sağlayacağından eminiz.

  Üretim Tesisimiz 800 m2 Kapalı alan, Depolama alanı 400 m2 toplam da ise 1,200 m2 alana sahiptir.

  *Tesisimiz ‘de Distile su, hava temizleme ve kapalı alanın ’da filtrasyonlu hava sistemi bulunmaktadır.

  *Tesis zemini   Epoksi kaplama ve duvarlar anti bakteriyel panelden yapılmıştır.

  *Tesisimiz ‘de 2 Uzman Eczacı, 3 Yüksek Kimya Mühendisi, 2 Makine Mühendisi,  3 Kimyager ve                24 Dolum ve Paketleme Personeli Çalışmaktadır.

  • Tesisimiz ‘de bulunan üretim hatları ve kapasiteleri aşağıdaki gibidir.

 

 

 

 

 

Kısa süre içerisinde ( İSO-9001:2015 – İSO-22000: 2018 ve GNP- GLP Belgeleri ile onaylanan ) üretim tesislerimizde, ürün / iş  geliştirme  konusunda  iş ortaklarımıza ve sektör paydaşlarımıza  destek vermeye devam edecektir. Sanfra Healt-Care . 2021 Yılından itibaren, Yurtdışında  başlattığımız  iş ortaklıklarımızı genişleterek ülke ekonomimize  katkılar sağlamayı planlarken. Kısa bir süre içerisinde ;  21 farklı  ülkenin sağlık bakanlıklarınca da ülkelerinde. Sanfra ilaç; Marka ve ürünleri genelinde faaliyet göstermesine izin verilen, ilaç firması olarak tanınması ve onaylanması bizler için gurur kaynağı olmuştur. Temmuz  2023 itibarıyla 27 ülkeye yapmış olduğu ihracatlar ile güvenilir iş ortağı konumuna hızlı ve emin  adımlar ile ilerlemektedir. Hiç bir başarının tesadüf olmadığı iş hayatımızda .

Biz İşimizi Severek yapıyoruz !!   Bahane Değil çözüm üretiyoruz !!

Disiplinli, verimli çalışmak, temel unsurlarımız arasındadır. Biliyoruz ki; Ancak bir işi sevdiğiniz zaman, o alanda kendinizi geliştirmek ve daha başarılı olmak için çok daha istek ile çalışırsınız.

Tüm çalışmalarımız da   “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.  Daha fazla disiplinli ve programlı çalışıyoruz.  Üzerinde çalıştığımız her bir ürün  için iş akışını düzenliyor ve ürün  ekibine dahil, tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Sanfra Health-Care  i farklı kılan tüm özellikler. Sadece bunlardan ibaret olmamakla beraber. Yaptığımız tüm işlemlerin her aşamasını önemseyerek, sağlığınız için yeni moleküller üretmeye söz veren.  Sağlık profesyonellerince de onaylanmış, kabul görmüş.

Sağlık kuruluşuyuz

Ohan ERDEM

Sanfra Healthcare 

Yönetim Kurulu Başkanı