2010 yılında kurulan  firmamız için “Biz Kimiz ?” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz  kadar kolay bir şey olmadığını anladık.

 Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir Firmanın  en son olarak okunan bölümüdür.

Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir yazı olması şart. Tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

Sanfra Healt-Care  Sağlık sektöründe İlaç, Fitoterapi  & Aromaterapi & Dermokozmetik   konusunda uzmanlaşmış bir Firma dır 

Sanfra Healt-Care  ile tanıştığınız da diğer emsal firmalardan  biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda “Farklıyız…” diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır Sağlık  sektöründe  hizmet veriyoruz. Peki Sanfra Healt-Care  , diğer  firmalarından neden farklıdır ?  

Çünkü;

Her şeyden önce; “İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.” Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Sanfra Healt-Care  ekibine dahil olan herkes  işini severek yapar ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcarlar. “İşimizde, sektörümüzde  daha iyi olmak ve en iyisini üretmek  için sürekli araştırıyor,yenileniyoruz.”

Belki hiç bir firmanın yapmadığı kadar sürekli  araştırmalar yapıyoruz. Yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için. Mevzuata uygun, yaşam kalitesine katkı sağlayacak  kullanılabilir materyaller halinde  uyarlamaya çalışıyoruz.

“Yüzümüzü her zaman ARGE ye  çeviriyoruz.”

Dünyanın tüm ülkelerinde klinik çalışmalar ile etkisini kanıtlayan yeni orijin molekülleri inceleyerek ve geliştirerek. İlgili  üniversiteler ile iş ortaklığı yapıp  yeni geliştirilen  ürünlerin. İlgili  bakanlıklarca onayı sonrası .  Üretmiş olduğumuz tüm ürün & ürünlerimizi .Tıbbın hizmetine sunuyoruz. Bu konuda da  sürekli olarak kendimizi geliştirmeye  çalışıyoruz

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde riskli ve  zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı ürün geliştirme amacımızda karşımıza çıkan meşakkat içerikli bir çok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz. 

“ Daha Fazla Disiplinli ve programlı çalışıyoruz

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli , kural ve kaidelere koşulsuz riayet eder bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her ürün  için iş akışını düzenliyor ve ürün  ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette  Sanfra Healt-Care  i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil.

Bizi daha yakından tanıdığınızda. Yaşanmış onca zorluklara rağmen amacından ve hedeflerinden vazgeçmeyen.. Daha sağlık lı olmanız için her şeyi gücümüz yettiğince yapmaya söz veren. Taklit eden değil Takdir edilen % 100 yerli sermayesi ile 

Türkiyenin Sağlık kuruluşuyuz.

 

Orhan ERDEM

Sanfra Healthcare & Botamix 

Yön.Krl.Bşk.