2010 yılından beri hizmet veren firmamız için “Biz Kimiz ?” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz  kadar kolay bir şey olmadığını anladık.

 

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir Firmanın  en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

Sanfra Healt-Care  Sağlık sektöründe Fitoterapi  & Aromaterapi  konusunda uzmanlaşmış bir Firma”diyebiliriz. 

Sanfra Healt-Care  ile çalıştığınızda diğer emsal firmalardan  biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda “Farklıyız…” diye çığırtkanlık

yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır Sağlık  sektöründe  hizmet veriyoruz.

 

Peki Sanfra Healt-Care  , diğer  firmalarından neden farklıdır ?

 

Çünkü;

Herşeyden önce;”İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.” Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız Sanfra Healt-Care  ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

 

“İşimizde, sektörümüzde  daha iyi olmakve en iyisini üretmek  için sürekli araştırıyoruz.” 

Belki hiç bir firmanın yapmadığı kadar çok sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”

Diğer firmalarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm araştırmalar ve ürünler  yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz

 

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz. 

“Çok Daha Fazla Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. Elbette Sanfra Healt-Care  i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Daha sağlık lı olmanız için biz elimizden gelen her şeyi gücümüz yettiğince yapmaya söz veren % 100 yerli

 

Türkiyenin Sağlık kuruluşuyuz.