Sanfra Hakkında

Sanfra Health-Care   2010 yılında; Daha sağlıklı bir toplum için çok daha fazla çalışacağız ilkesi ile  İlaç & Fitoterapi & Aromaterapi & Dermokozmetik  alanında yeni ve orijin moleküller üreterek Sağlık sektöründe ve alanında  uzmanlaşmış bir firma konumundadır.

6 yıldır süren  Arge  çalışmalarını, bağlı olduğumuz bakanlıklar denetiminde ve ilgili üniversiteler ile iş ortaklığı yaparak. Yeni moleküller ve orijin ürün geliştirmedeki aldığımız mesafe, sektör paydaşlarımız ve meslektaşlarımıza rol model olmaya devam etmektedir. Sanfra Health-Care alanımızda yeni olan moleküllerin. Türk tıbbının hizmetine ve tedavi protokollerine uyarlayarak, yeni orijin ürünler kazandırmış olmanın, mutluluğunu yaşarken, devam eden projelerimiz ile yaşam kalitemize değer  katacak, yeni ürünleri de  kazandırmaya devam edecektir. 

Biz İşimizi Severek yapıyoruz !!

Bahane Değil çözüm üretiyoruz !!

Disiplinli, verimli çalışmak, temel unsurlarımız arasındadır. Biliyoruz ki; Ancak bir işi sevdiğiniz zaman, o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çok daha fazla ve istek ile çalışırsınız.

Sanfra Healt-Care  ekibine dahil olan herkes. Profesyonel eğitim alır, aidietci dir  ve  işini severek, zevk ile  yaparlar. Alanlarında gelişmek, kariyer yapmak için ilkeli, etik kurallar dahilinde ki çalışmaları ile meslektaşlarına örnek teşkil ederler. Tüm çalışmalarımız da   “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.  Daha fazla disiplinli ve programlı çalışıyoruz. Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli, kural ve kaidelere koşulsuz riayet eder bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her bir ürün  için iş akışını düzenliyor ve ürün  ekibine dahil, tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. Sanfra Health-Care  i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınız da. Yaşanmış onca meşakkatli yolculuğa rağmen, amacından ve hedeflerinden vazgeçmeyen. Her şeyi gücümüz yettiğince yapmaya ve üretmeye söz veren.  Sağlık profesyonellerince de onaylanmış, kabul görmüş.

Sağlık kuruluşuyuz.

Orhan ERDEM

Sanfra Healthcare & Botamix

Yönetim Kurulu Başkanı